Bestuur


Het bestuur van Juventa’12 geeft leiding aan de gehele vereniging. Zij draagt er zorg voor dat de sport (zowel prestatief als recreatief) kan worden beoefend en dat de sportiviteit in teamverband wordt beoefend en uitgedragen. Het bestuur laat zich adviseren door alle commissies.

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Ulrieke de Jong voorzitter@juventa12.nl 06-13828154
Secretaris Alfons Nijboer secretaris@juventa12.nl 06-53186983
Penningmeester René André penningmeester@juventa12.nl 06-23793887
Algemeen lid Zwiero Knol zwiero.knol@juventa12.nl 06-25090845
Algemeen lid Patrick Rikmanspoel patrick.rikmanspoel@juventa12.nl 06-55114585
Algemeen lid Theo Tijhuis theo.tijhuis@juventa12.nl 06-22570169