Bestuur

Het bestuur van Juventa’12 geeft leiding aan de gehele vereniging. Zij draagt er zorg voor dat de sport (zowel prestatief als recreatief) kan worden beoefend en dat de sportiviteit in teamverband wordt beoefend en uitgedragen. Het bestuur laat zich adviseren door alle commissies.

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Voorzitter Bas Schasfoort voorzitter@juventa12.nl 06-29558192
Secretaris Martin Peterink secretaris@juventa12.nl 06-21800881
Penningmeester Marion Verweg penningmeester@juventa12.nl
Algemeen lid Francois Kroes f.kroes@juventa12.nl 06-42427280
Algemeen lid Liesbeth Kleisen l.kleisen@juventa12.nl
Algemeen lid Angelique Boddeman a.boddeman@juventa12.nl