Tijd Wedstrijd
DONDERDAG 19 SEPTEMBER 2019
19:00Lutte De JO19-2
VRIJDAG 20 SEPTEMBER 2019
20:00- ASV '57 VR25+1
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
14:30Excelsior'31 10
14:30Stevo 2
15:15- ATC'65 JO19-3
15:15- Enter Vooruit JO19-2
14:30SDOL JO17-1
14:00Haarle JO17-1
14:30Twenthe JO17-2
13:15- Enter MO17-1
10:45DOS '37 JO15-1
11:45- Den Ham JO15-2
13:15
11:30Daarle SP MO15-1
10:00- Achilles '12 JO13-1G
09:15Marienberg JO13-1G
10:15- Blauw Wit'66 JO13-1G
11:30- Wilhelminaschool MO13-1
08:45Hulzense Boys MO13-1
08:45Rigtersbleek JO12-1
08:45- Markelo JO12-1G
10:15Lemele JO12-1
08:45- Oranje Nassau JO11-1
08:45- PH JO11-3
10:00- Almelo MO11-1
10:00Enter MO11-1
08:15SVZW JO10-1
10:45- SP Daarle JO10-1G
08:30PH JO10-3
08:45- Heeten JO9-1
09:45- Den Ham JO9-2G
08:45- SDOL JO9-1
08:45- BWO JO8-2
08:45- Stevo JO8-1
10:00La Première JO8-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
14:00- KOSC 1
11:15- De Zweef 3
13:00La Première 3
09:00- KOSC 4
09:30- Sportlust Vr. 2
10:00Markelo 45+1
09:30BSC Unisson 45+1
11:45Tubantia VR2
Tijd Wedstrijd
MAANDAG 23 SEPTEMBER 2019
20:30Almelo Futsal Combinatie 6
DONDERDAG 26 SEPTEMBER 2019
21:15- Excelsior'31 4
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
14:30Markelo 2
15:15- ASV '57 7
15:15- Hardenberg '85 5
15:00BSC Unisson JO19-1
13:00De Zweef JO19-2
13:15- DOS '37 JO17-1
13:15- De Zweef JO17-2G
13:30- Borne JO17-1
12:30Hellendoorn v.v. MO17-1
11:30- Hellendoorn v.v. JO15-1
09:30HHC Hardenberg JO15-3
13:00Bon Boys JO15-3
11:45- Excelsior'31 JO15-3
11:45- Hellendoorn v.v. MO15-2
11:15Avanti W. JO13-1
10:15- Luctor Et Emergo JO13-2
09:30Holten JO13-3
09:30SVZW MO13-1
09:45- Hellendoorn v.v. MO13-2
08:45- ST: SVV'56/Kloosterhaar JO12-1
09:30ST: SVV'56/Kloosterhaar JO12-1
09:45- SJO JCO JO12-3G
10:00DES JO11-1
08:45- Den Ham JO11-2G
10:00De Zweef JO11-2
08:15SVZW MO11-1
08:45- Hellendoorn v.v. MO11-2
08:45- Lemelerveld JO10-1
08:30SVVN JO10-3
10:45- ATC'65 JO10-5
08:45SJO JCO JO9-2G
09:45- Tukkers De JO9-2G
10:00SDOL JO9-1
08:30PH JO9-3
09:00Marienberg JO8-1G
08:45- VMC JO8-1
10:00- DES G-Team
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
14:00Almelo 1
12:00Lemelerveld 3
11:15- NEO 4
10:45Stevo 5
10:00Sportlust Vr. 3
09:30- De Zweef 45+1
09:30- Hengelo 45+1
11:30- UD W. VR1
Datum:16-09-2019 om 18:30 uur
Wedstrijd:MO13-2 - Bergentheim MO13-1
Veld:2
Kleedkamers:4 - 5
  
Datum:20-09-2019 om 20:00 uur
Wedstrijd:VR25+1 - ASV '57 VR25+1
Veld:3A
Kleedkamers:5 - 4
  
Datum:21-09-2019 om 15:15 uur
Wedstrijd:JO19-1 - ATC'65 JO19-3
Veld:1
Kleedkamers:8R - 2
Scheidsrechter:E. Van Rijswijk
  
Datum:21-09-2019 om 15:15 uur
Wedstrijd:JO19-2 - Enter Vooruit JO19-2
Veld:3
Kleedkamers:7R - 3
Scheidsrechter:R. Krikken
  
Datum:21-09-2019 om 13:15 uur
Wedstrijd:MO17-1 - Enter MO17-1
Veld:3
Kleedkamers:1 - 6
Scheidsrechter:B. Rupert
  
Datum:21-09-2019 om 11:45 uur
Wedstrijd:JO15-2 - Den Ham JO15-2
Veld:3
Kleedkamers:7R - 4
Scheidsrechter:L. Ronhaar
  
Datum:21-09-2019 om 13:15 uur
Wedstrijd:JO15-3 - JO15-4
Veld:1
Kleedkamers:8L - 7L
Scheidsrechter:J. Wildemors
  
Datum:21-09-2019 om 10:00 uur
Wedstrijd:JO13-1 - Achilles '12 JO13-1G
Veld:1
Kleedkamers:8L - 5
Scheidsrechter:M. Brunninkhuis
  
Datum:21-09-2019 om 10:15 uur
Wedstrijd:JO13-3 - Blauw Wit'66 JO13-1G
Veld:3
Kleedkamers:7L - 4
Scheidsrechter:H. Loeve
  
Datum:21-09-2019 om 11:30 uur
Wedstrijd:MO13-1 - Wilhelminaschool MO13-1
Veld:1
Kleedkamers:1 - 6
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO12-1 - Markelo JO12-1G
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO11-1 - Oranje Nassau JO11-1
Veld:3A
Kleedkamers:7R1 - 2R
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO11-3 - PH JO11-3
Veld:3B
Kleedkamers:8R1 - 3R
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 10:00 uur
Wedstrijd:MO11-1 - Almelo MO11-1
Veld:2B
Kleedkamers:1L - 6L6
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 10:45 uur
Wedstrijd:JO10-2 - SP Daarle JO10-1G
Veld:4
Kleedkamers:8R - 2R
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO9-1 - Heeten JO9-1
Veld:4
Kleedkamers:7R2 - 4R
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 09:45 uur
Wedstrijd:JO9-3 - Den Ham JO9-2G
Veld:4
Kleedkamers:7L - 2L
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO9-4M - SDOL JO9-1
Veld:1A
Kleedkamers:1R - 5R
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO8-1 - BWO JO8-2
Veld:1A
Kleedkamers:8R2 - 2L
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:21-09-2019 om 08:45 uur
Wedstrijd:JO8-2 - Stevo JO8-1
Veld:1B
Kleedkamers:8L - 3L
Scheidsrechter:ZELF
  
Datum:22-09-2019 om 14:00 uur
Wedstrijd:ZO1 - KOSC 1
Veld:1
Kleedkamers:8 - 7
Scheidsrechter:F. te Nijenhuis
  
Datum:22-09-2019 om 11:15 uur
Wedstrijd:ZO2 - De Zweef 3
Veld:1
Kleedkamers:2 - 3
Scheidsrechter:E. Slaghekke
  
Datum:22-09-2019 om 09:00 uur
Wedstrijd:ZO4 - KOSC 4
Veld:1
Kleedkamers:8 - 4
Scheidsrechter:P. Rikmanspoel
  
Datum:22-09-2019 om 09:30 uur
Wedstrijd:ZO5 - Sportlust Vr. 2
Veld:2
Kleedkamers:7 - 5
Scheidsrechter:B. Tijhuis
  
Scheidsrechter:B. Rupert
Datum:21 september 2019 om 13:15 uur
Wedstrijd:MO17-1 - Enter MO17-1
Veld:3
  
Scheidsrechter:B. Tijhuis
Datum:22 september 2019 om 09:30 uur
Wedstrijd:ZO5 - Sportlust Vr. 2
Veld:2
  
Scheidsrechter:E. Slaghekke
Datum:22 september 2019 om 11:15 uur
Wedstrijd:ZO2 - De Zweef 3
Veld:1
  
Scheidsrechter:E. Van Rijswijk
Datum:21 september 2019 om 15:15 uur
Wedstrijd:JO19-1 - ATC'65 JO19-3
Veld:1
  
Scheidsrechter:F. te Nijenhuis
Datum:22 september 2019 om 14:00 uur
Wedstrijd:ZO1 - KOSC 1
Veld:1
  
Scheidsrechter:H. Loeve
Datum:21 september 2019 om 10:15 uur
Wedstrijd:JO13-3 - Blauw Wit'66 JO13-1G
Veld:3
  
Scheidsrechter:J. Wildemors
Datum:21 september 2019 om 13:15 uur
Wedstrijd:JO15-3 - Juventa '12 JO15-4
Veld:1
  
Scheidsrechter:L. Ronhaar
Datum:21 september 2019 om 11:45 uur
Wedstrijd:JO15-2 - Den Ham JO15-2
Veld:3
  
Scheidsrechter:M. Brunninkhuis
Datum:21 september 2019 om 10:00 uur
Wedstrijd:JO13-1 - Achilles '12 JO13-1G
Veld:1
  
Scheidsrechter:P. Rikmanspoel
Datum:22 september 2019 om 09:00 uur
Wedstrijd:ZO4 - KOSC 4
Veld:1
  
Scheidsrechter:R. Krikken
Datum:21 september 2019 om 15:15 uur
Wedstrijd:JO19-2 - Enter Vooruit JO19-2
Veld:3