Juventa ’12 JO9-1 en JO9-2JM ‘Team van de Week’ bij Juventa ’12 – SC Lutten

Aankomende zaterdag zijn de JO9-1 en de JO-9JM team van de week. Zij stellen zich graag aan je voor:

Het seizoen voor de jongens van JO9-1 begon vol energie en enthousiasme. Wat deze jongens zo speciaal maakt? Hun mix van talent, doorzettingsvermogen en plezier in het spel.

Brent, de verdediger en keeper, staat altijd klaar om zijn team te helpen. Of hij nu achter in de verdediging staat of het doel verdedigd, hij is altijd scherp en geeft nooit op.
Cas speelt niet alleen verdedigend, maar is ook vaak te vinden op het middenveld, waar hij ook zijn talent voor het scoren van een doelpuntje laat zien. Zijn af en toe gemaakte goals zijn het resultaat van goed overzicht en slim spelen.
Duuk is overal te vinden. Zijn harde werk en veelzijdigheid op het veld maakt hem onmisbaar voor het team. Of het nu in de aanval, het middenveld of de verdediging was, Duuk geeft altijd alles. Dit resulteert in mooi samenspel en mooie goals.
Jochem, de vrolijke kerel van het team, heeft een stel lange benen en is een rots in de verdediging. Zijn inzet en positiviteit zijn aanstekelijk, zowel op als naast het veld.
Justin, met zijn snelheid en behendigheid, is de aanvaller die altijd een gevaar voor de tegenstander vormt. Hij maakt graag doelpunten en is altijd op zoek naar een kans om zijn team op voorsprong te zetten.
Nino, met zijn sterke aanval en harde schot, maakt regelmatig spectaculaire goals. Hij weet altijd precies wanneer hij moet schieten en zijn afwerking is indrukwekkend.
Siem, de speler die altijd in de buurt is wanneer het om lange afstandsschoten gaat, heeft een fantastisch schot in zijn benen. Hij is een veelzijdige voetballer die op veel posities uit de voeten kan.
Stef, fanatiek als hij is, heeft een enorme wil om te scoren. Zijn inzet is ongekend en hij is altijd bereid om hard te werken voor het team. Hij gaat niemand uit de weg en dit zorgt voor het creëren van mooie kansen.
En dan is er Quin, sterk als keeper en een speler die moeilijk van de bal af te krijgen is. Met zijn sterke lichaam en hard schot is hij een echte muur voor de tegenstanders. Als hij eenmaal zijn zinnen op iets zet, dan gaat hij ervoor.

Samen vormen deze jongens van JO9-1 een team dat niet alleen goed kan voetballen, maar ook elkaar ondersteunt en aanmoedigt. Ze werken hard, hebben plezier, en creëren elke keer weer mooie momenten op het veld. Dankzij hun veelzijdigheid, enthousiasme en samenwerking zijn ze klaar voor alles wat het seizoen voor hen in petto heeft!

Gefeliciteerd aan Juventa JO 9-2, het team van de week! 🎉

Dit team begint met Babet, onze kleine maar dappere keeper. Ondanks haar formaat houdt ze bijna alle ballen tegen en is ze een ware muur in het doel. In de verdediging hebben we Kik, onze rots in de branding, die altijd klaarstaat om de tegenstander te stoppen. Naast Kik staat Julia, die niet bang is om haar mannetje te staan en blijft schoppen tot ze de bal heeft veroverd. Menig tegenstander houdt daar blauwe plekken aan over. Ook vaak achterin te vinden is Sepp, de zoon van de leider, die net als zijn vader de tegenstander graag het bos in stuurt. Niet zelden door onnavolgbare schijnbewegingen te maken waarin ook zijn eigen zicht op de bal wel eens verloren gaat.

Op het middenveld schittert Olivier, die zowel met links als rechts kan schieten en het liefst de bal in de kruising plaatst. Omdat meeverdedigen niet zijn favoriete onderdeel is, speelt hij graag met de punt naar voren. Voorin hebben we een aantal toppers, te beginnen met Boris. Als hij zijn rechterbeen laat spreken, belandt de bal vaak kilometers verderop in de kruising bij SVZW. Daarnaast hebben we de dribbelaars Thomas en Stef, die de tegenstander alle hoeken van het veld laten zien en regelmatig voor doelpunten zorgen.

Dit team is een geweldige mix van talent, doorzettingsvermogen en plezier. Blijf zo doorgaan, Juventa JO 9-2! Jullie zijn een inspiratie voor ons allemaal. ⚽🏆

 

Dit vind je misschien ook leuk...